|
42 999 грн
|
|
42 999 грн
|
платежі
по 21 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
42 999 грн
|
|
42 999 грн
|
платежі
по 21 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 75PUS781012 |
|---|---|
| Бренд | PHILIPS |
| Тип | QLED телевізор |
| Діагональ екрану | 75 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 3 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Crystal Clear ECO Гра Підтримка HDR10 Домашній кінотеатр Фільм Монітор Micro Dimming Власний Pixel Precise UltraHD Ultra Resolution |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 400 x 300 мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBS2, DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 141 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1669 x 988 x 333 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1669 x 968 x 93 мм |
| Вага з підставкою, кг | 23.07 кг |
| Вага без підставки, кг | 22.47 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Колір виробника | Чорний |