|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 55USH1950T2 |
|---|---|
| Бренд | Romsat |
| Тип | Full HD телевізор |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1,5GB DDR3 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | TFT |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Кріплення VESA | VESA (140х300мм) |
| Контрастність | 35001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 141 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1228 х 766 х 255 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1228 х 714 х 67 мм |
| Вага з підставкою, кг | 11.4 кг |
| Вага без підставки, кг | 11.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |