|
51 999 грн
|
|
51 999 грн
|
платежі
по 26 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
51 999 грн
|
|
51 999 грн
|
платежі
по 26 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Тип | OLED |
| Діагональ екрану | 42 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 4 шт. |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Контрастність | 35001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 141 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 934.4 x 606.9 x 206.3 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 934.4 x 542.6 x 39.5 |
| Вага з підставкою, кг | 8.7 |
| Вага без підставки, кг | 9 кг |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 місяців |