|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | QE43QN90FAUXUA |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | QLED телевізор |
| Діагональ екрану | 43 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 4 |
| Частота розгортки панелі | 165Hz |
| Управління ТВ | пульт TM2360E |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Контрастність | Quantum Matrix Technology Plus |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 50 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 960.8 x 619.9 x 220.0 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 960.8 x 558.9 x 26.9 мм |
| Вага з підставкою, кг | 13.4 |
| Вага без підставки, кг | 9.4 |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Колір виробника | Чорний |