|
37 499 грн
|
|
37 499 грн
|
платежі
по 18 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
37 499 грн
|
|
37 499 грн
|
платежі
по 18 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | QE55Q8FAAUXUA |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | QLED телевізор |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 3 шт. |
| Частота розгортки панелі | 144 Hz |
| Управління ТВ | пульт TM2360E |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Dual LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Color Booster Pro |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 68 Втг |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1232.1 x 768.1 x 238.6 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1232.1 x 708.8 x 25.7 |
| Вага з підставкою, кг | 15 |
| Вага без підставки, кг | 14 кг |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |