|
94 999 грн
|
|
94 999 грн
|
платежі
по 47 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
94 999 грн
|
|
94 999 грн
|
платежі
по 47 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | QE65S85FAEXUA |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | OLED |
| Діагональ екрану | 65 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 4 |
| Частота розгортки панелі | 100 Hz |
| Управління ТВ | пульт TM2360E |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | OLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | OLED HDR |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 300 х 200 мм |
| Контрастність | 35001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 110 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1446.6 x 897.8 x 263.3 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1446.6 x 829.7 x 33.9 мм |
| Вага з підставкою, кг | 18 |
| Вага без підставки, кг | 17 кг |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |