|
129 999 грн
|
|
129 999 грн
|
платежі
по 65 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
129 999 грн
|
|
129 999 грн
|
платежі
по 65 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | QE77S90DAEXUA |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 77 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 4 |
| Частота розгортки панелі | 100 Hz |
| Управління ТВ | Пульт TM2360G |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | OLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Кріплення VESA | 400x300мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS2, DVBТ2, DVBС |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 145 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1718.5 x 1058.6 x 359 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1718.5 x 987.6 x 44.9 мм |
| Вага з підставкою, кг | 32.5 кг |
| Вага без підставки, кг | 32.4 кг |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |