|
77 999 грн
|
|
77 999 грн
|
платежі
по 39 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
77 999 грн
|
|
77 999 грн
|
платежі
по 39 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | QE85Q8FAAUXUA |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 85 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | пульт TM2360E |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Dual LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Super Ultra Wide Game View |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 600x400мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS2, DVBТ2, DVBС |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 133 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1900.9 x 1141.9 x 365.6 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1900.9 x 1086.1 x 26.9 мм |
| Вага з підставкою, кг | 41.3 кг |
| Вага без підставки, кг | 40.4 кг |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |