|
11 499 грн
|
|
11 499 грн
|
платежі
по 5 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 499 грн
|
|
11 499 грн
|
платежі
по 5 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | UE27F6000FUXUA |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Діагональ екрану | 27 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 x 5 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (100х100мм) |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 21.4 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 612.7 x 468.9 x 200.5 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 612.7 x 369.5 x 41.1 мм |
| Вага з підставкою, кг | 43.6 кг |
| Вага без підставки, кг | 41.6 кг |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |