|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | UE55U8000FUXUA |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | LED телевізор |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 3 шт. |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | пульт TM2240A |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Picture Upscale |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 88 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1224.6 x 759.1 x 199 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1224.6 x 707.8 x 76.6 |
| Вага з підставкою, кг | 43.6 кг |
| Вага без підставки, кг | 41.6 кг |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |