|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 24H8000T |
|---|---|
| Бренд | Satelit |
| Діагональ екрану | 24 |
| Роздільна здатність екрану | HD Ready (1366x768) |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка Smart TV | Відсутній |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | TN |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Технології поліпшення зображення | Mega Contrast |
| HDR | без HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Кріплення VESA | 100х100мм |
| Контрастність | 12001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 48 Вт |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 540 х 72 х 390 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 540 х 72 х 345 мм |
| Вага з підставкою, кг | 3 кг |
| Вага без підставки, кг | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |