|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 32HSF30 |
|---|---|
| Бренд | SETUP |
| Тип | HD телевізор |
| Діагональ екрану | 32 |
| Роздільна здатність екрану | HD Ready (1366x768) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1G, 20km, LC, Tx 1550nm |
| HDMI | 3 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Mega Contrast |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 8989 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200х100мм |
| Контрастність | 30001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS, DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 69 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 733 х 479 х 191 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 733 х 434 х 75 мм |
| Вага з підставкою, кг | 4.1 кг |
| Вага без підставки, кг | 3.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |