|
4 444 грн
|
|
4 444 грн
|
платежі
по 2 222 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Цей 32-дюймовий HD телевізор з операційною системою Android 11.0 є справжнім центром розумного дому. З 1 ГБ оперативної пам'яті та 8 ГБ внутрішньої пам'яті, він забезпечує швидкий доступ до улюблених додатків та сервісів. Широкий кут огляду 178 градусів та частота оновлення 60 Гц гарантують, що кожен кадр буде чітким і плавним, незалежно від того, де ви знаходитесь у кімнаті.
|
4 444 грн
|
|
4 444 грн
|
платежі
по 2 222 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Team |
|---|---|
| Діагональ екрану | 32 |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Wi-Fi | Так |
| Потужність динаміків | 12 Вт |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS, DVBS2, DVBС, DVBT, DVBТ2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 470 х 730 х 225 мм |
| Вага з підставкою, кг | 4 кг |
| Вага без підставки, кг | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс. |