|
109 999 грн
|
|
109 999 грн
|
платежі
по 55 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
109 999 грн
|
|
109 999 грн
|
платежі
по 55 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 75C8K |
|---|---|
| Бренд | TCL |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 75 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 144 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 x 15 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (400x400мм) |
| Контрастність | 70001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS, DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 85 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1658 x 986 x 368 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1658 x 949 x 51 мм |
| Вага з підставкою, кг | 30.4 кг |
| Вага без підставки, кг | 28.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |