|
11 499 грн
|
|
11 499 грн
|
платежі
по 5 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 499 грн
|
|
11 499 грн
|
платежі
по 5 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 43FQG3S15 |
|---|---|
| Бренд | THOMSON |
| Тип | Full HD телевізор |
| Діагональ екрану | 43 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1GB 1866MHz DDRIII SDRAM |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Кріплення VESA | VESA (200x200мм) |
| Контрастність | 30001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS, DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 26 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 957x172x591 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 957x85x556 мм |
| Вага з підставкою, кг | 7.9 кг |
| Вага без підставки, кг | 7.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |