|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | S24HD25B |
|---|---|
| Бренд | Vinga |
| Тип | HD телевізор |
| Діагональ екрану | 24 |
| Роздільна здатність екрану | HD Ready (1366x768) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1G, 20km, LC, Tx 1550nm |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Пульт Magic Remote |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling. AI Home. |
| HDR | без HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Кріплення VESA | 100х100мм |
| Контрастність | 30001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS, DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 28 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 557 x 368 x 164 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 557 x 333 x 75 мм |
| Вага з підставкою, кг | 2 кг |
| Вага без підставки, кг | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |