|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AENO |
|---|---|
| Тип управління | Кнопки збільшеного розміру |
| Максимальна вага | 8 кг |
| Точність вимірювання | мл |
| Матеріал платформи | Ударостійке скло |
| Тип і кількість елементів живлення | 3 х ААА |
| Габарити (ВхШхГ) | 190 х 165 х 18 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 0.49 кг |
| Комплектація | Ударостійке скло |
| Країна виробництва | Китай |