|
898 грн
|
|
898 грн
|
платежі
по 449 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
898 грн
|
|
898 грн
|
платежі
по 449 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Beurer |
|---|---|
| Максимальна вага | 5 кг |
| Точність вимірювання | габарити |
| Матеріал платформи | Ударостійке скло |
| Тип і кількість елементів живлення | CR2032 |
| Габарити (ВхШхГ) | 200 х 145 х 16 мм |
| Колір виробника | Червоний |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | Ударостійке скло |
| Країна виробництва | Німеччина |