|
598 грн
|
|
598 грн
|
платежі
по 299 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
598 грн
|
|
598 грн
|
платежі
по 299 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Esperanza |
|---|---|
| Максимальна вага | 5 кг |
| Точність вимірювання | мл |
| Матеріал платформи | Нержавіюча сталь |
| Тип і кількість елементів живлення | 2 х ААА |
| Габарити (ВхШхГ) | 215 х 140 мм |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 0.4 кг |
| Комплектація | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |