|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal |
|---|---|
| Тип управління | Сенсорний |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Точність вимірювання | габарити |
| Матеріал платформи | загартоване скло (2 шт.) |
| Тип і кількість елементів живлення | 2 х ААА |
| Габарити (ВхШхГ) | 215 х 175 х 22 мм |
| Колір виробника | Синій |
| Вага | 0.56 кг |
| Комплектація | загартоване скло (2 шт.) |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |