|
1 699 грн
|
|
1 699 грн
|
платежі
по 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 699 грн
|
|
1 699 грн
|
платежі
по 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Beurer |
|---|---|
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Додаткові функції | автоматичне відключення |
| Призначення | Побутові |
| Тип роботи | Електронні |
| Діагностичні вимірювання | Індекс маси тіла |
| Живлення | 3xAAA |
| Матеріал | Скло |
| Конструкція | З плоскою платформою |
| Дисплей | Є |
| Особливості | поверхня з небиткого білого скла завтовшки 8 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |