|
489 грн
|
|
489 грн
|
платежі
по 245 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
489 грн
|
|
489 грн
|
платежі
по 245 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Prime |
|---|---|
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Додаткові функції | автоматичне відключення |
| Призначення | Побутові |
| Тип роботи | Електронні |
| Діагностичні вимірювання | Індекс маси тіла |
| Живлення | 1х3V |
| Матеріал | Скло |
| Конструкція | З плоскою платформою |
| Дисплей | Є |
| Особливості | автоматичне включення відключення |
| Колір виробника | Синій |
| Вага | 1.50 кг |
| Країна виробництва | Китай |