|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Максимальна потужність вакуумування | 120 Вт |
| Продуктивність насоса | 12 лхв |
| Довжина шва запаювання | 30 см |
| Режими роботи | Вологе прибирання |
| Особливості | закриття кришки вручну |
| Світлова індикація | Світлодіодна (LED) |
| Габарити (ВхШхГ) | 75 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |