|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Максимальна потужність вакуумування | 120 Вт |
| Продуктивність насоса | 12 лхв |
| Довжина шва запаювання | 30 см |
| Режими роботи | Запаювання |
| Особливості | індикація 1 або 2 чашок |
| Світлова індикація | Світлодіодна (LED) |
| Габарити (ВхШхГ) | 75 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |