|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Максимальна потужність вакуумування | 120 Вт |
| Продуктивність насоса | 15 лхв |
| Довжина шва запаювання | 30 см |
| Режими роботи | Вакуумування |
| Особливості | LED індикація режимів |
| Світлова індикація | Світлодіодна (LED) |
| Габарити (ВхШхГ) | 110 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |