|
3 898 грн
|
|
3 898 грн
|
платежі
по 1 949 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 898 грн
|
|
3 898 грн
|
платежі
по 1 949 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HDCE32200X |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | високоефективні пальники |
| Функції | розширювальна зона |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 51 х 29 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 34 х 56 см |
| Вага | 6.16 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Туреччина |