|
7 699 грн
|
|
7 699 грн
|
платежі
по 3 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 699 грн
|
|
7 699 грн
|
платежі
по 3 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HIAG64225SX |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | високоефективні пальники |
| Функції | електрозапалювання |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 56 x 49 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 49 |
| Вага | 12 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Туреччина |