|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HIC64401 |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Склокерамічні конфорки |
| Безпека | блокування панелі керування, захист від перегріву, функція автоматичного відключення |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | індикатор залишкового тепла |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 х 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 49 см |
| Вага | 9.85 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Туреччина |