|
6 299 грн
|
|
6 299 грн
|
платежі
по 3 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 299 грн
|
|
6 299 грн
|
платежі
по 3 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HIGG64123SX |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | тип встановлених газових форсунок Магістральний газ, інтегроване запалювання, високоефективні конфорки, додаткові газові форсунки G30,30 mbar |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 61 х 51 х 4.4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 7,5 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |