|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HII64400QT |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від перегріву, захист від переливу, блокування дисплею, автоматичне вимкнення |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Так |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | 9 рівнів потужності, індикація включення виключення, індикація залишкового тепла, Таймер, індикація робочого стану |
| Функції | розпізнавання посуду |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 51 5.2 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5.2 х 56 х 49 см |
| Вага | 9,8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Туреччина |