|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HILM64120S |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Комбінована |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Комбіновані конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | індикатор залишкового тепла |
| Функції | електрозапалювання |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58.5 x 52.4 x 4.6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 49 см |
| Вага | 9.9 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Туреччина |