|
10 899 грн
|
|
10 899 грн
|
платежі
по 5 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 899 грн
|
|
10 899 грн
|
платежі
по 5 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PBH6C5K90R |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | термоелектричний захист від витоку газу запобігає небажаному витіканню газу, коли полумя згасає |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | конфорка Wok |
| Функції | електрозапалювання |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.3 x 5656.2 x 49 см |
| Вага | 9.2 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Туреччина |