|
58 399 грн
|
|
58 399 грн
|
платежі
по 29 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
58 399 грн
|
|
58 399 грн
|
платежі
по 29 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PRS9A6H40 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль що вмикається поворотним регулятором |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 5 |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | Таймер |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 5.4 х 91.5 х 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.5 x 85 x 49 50 см |
| Вага | 23.4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Іспанія |