|
22 299 грн
|
|
22 299 грн
|
платежі
по 11 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 299 грн
|
|
22 299 грн
|
платежі
по 11 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PUE611BB5E |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип | Вбудована |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, автоматичне захисне вимкнення, 2позиційні індикатори залишкового тепла для кожної конфорки |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | головний вимикач, 17 рівнів потужності, Таймер з функцією відключення для кожної конфорки секундомір, розпізнавання посуду, цифровий функціональний ди |
| Функції | функція PowerBoost (для всіх конфорок), функція PowerManagement, автоматичне розпізнавання конфорки QuickStart, функція швидкого поновлення попередніх |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 61 х 59.2 х 5.1 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 51 х 49 50 см |
| Вага | 10.45 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Іспанія |