|
89 999 грн
|
|
89 999 грн
|
платежі
по 45 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
89 999 грн
|
|
89 999 грн
|
платежі
по 45 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PXX875D67E |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, розпізнавання наявності посуду, функція powerManagement, головний вимикач, цифровий двоступеневий індикатор залишкового тепла, а |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | 17 рівнів потужності, таймер з функцією автоматичного відключення для кожної конфорки, функція збільшення потужності PowerBoost для всіх конфорок, фун |
| Функції | 17 уровней мощности |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 81.6 х 52.7 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 75 х 49 см |
| Вага | 33 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Іспанія |