|
29 449 грн
|
|
29 449 грн
|
платежі
по 14 725 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 449 грн
|
|
29 449 грн
|
платежі
по 14 725 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 08026003 |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | індикатор залишкового тепла, автоматичне захисне вимкнення, запобіжник, захист від пролитої води |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | будильник зворотного відліку, Індикатор залишкового тепла, 9 рівнів потужності Booster, виявлення посуду автоматичне, Таймер для кожної зони, загал |
| Функції | Запобіжник SamsungXerox, 108E05800 |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 52 х 60 х 5,8 см |
| Вага | 14 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Іспанія |