|
5 526 грн
|
|
5 526 грн
|
платежі
по 2 763 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 526 грн
|
|
5 526 грн
|
платежі
по 2 763 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ISB 3102 BK |
|---|---|
| Бренд | Catalyst |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | Термоелектричний захист від витікання газу запобігає небажаному витіканню газу, коли полумя згасає. |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 230 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | захист від дітей (блокування приладу) |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 52 х 29 х 6.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 49 х 26 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |