|
5 604 грн
|
|
5 604 грн
|
платежі
по 2 802 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 604 грн
|
|
5 604 грн
|
платежі
по 2 802 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TN 604 |
|---|---|
| Бренд | Catalyst |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | газ контроль що вмикається поворотним регулятором |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | 9 рівнів потужності, індикація включення виключення, індикація залишкового тепла, Таймер, індикація робочого стану |
| Функції | захист від дітей (блокування приладу) |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 х 52 х 5.2 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 х 52 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |