|
15 919 грн
|
|
15 919 грн
|
платежі
по 7 960 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 919 грн
|
|
15 919 грн
|
платежі
по 7 960 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | CIR60430CB |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | газ контроль що вмикається поворотним регулятором |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | звуковий сигнал, функція блокування клавіш, легке встановлення завдяки системі фіксаторів, автоматичний швидкий нагрів, автоматичне вимкнення |
| Функції | захисне блокування від дітей, функція CleverHeat, функція Hob2hood |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 12 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |