|
18 199 грн
|
|
18 199 грн
|
платежі
по 9 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 199 грн
|
|
18 199 грн
|
платежі
по 9 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | CIT61443 |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал який можна відключити, автоматичне вимкнення |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В (N 380415 2N частота (Гц) 50) |
| Особливості | положення панелі управління спереду праворуч, підсвічені елементи керування, легка установка завдяки системі фіксаторів, індукційні конфорки з функці |
| Функції | таймер, таймер CountUp, EcoTimer вимикає нагрівання ще до завершення часу приготування для раціонального використання залишкового тепла на завершально |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.4 х 56 х 49 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Німеччина |