|
11 799 грн
|
|
11 799 грн
|
платежі
по 5 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 799 грн
|
|
11 799 грн
|
платежі
по 5 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EGH6343RON |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | інтегроване електричне підпалювання, підставки для чавунного посуду |
| Функції | конфорка ВОК |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59.5 х 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 х 56 х 48 см |
| Вага | 10.6 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Італія |