|
9 599 грн
|
|
9 599 грн
|
платежі
по 4 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 599 грн
|
|
9 599 грн
|
платежі
по 4 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EGS6436SX |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль на основі термопари подача газу припиняється, якщо зникає полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 1 |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | інтегрований електричний підпал, набір для переведення на інший тип газу |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 16 х 68 х 62 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 х 56 х 48 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Італія |