|
10 899 грн
|
|
10 899 грн
|
платежі
по 5 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 899 грн
|
|
10 899 грн
|
платежі
по 5 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EHF6240XXK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Склокерамічні конфорки |
| Безпека | індикатор залишкового тепла 7 сегментів, функція захист дітей, автовимкнення, звуковий сигнал |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | положення панелі управління спереду праворуч, підсвічені елементи керування, легка установка завдяки системі фіксаторів, макс. потужність 6500 Вт |
| Функції | звуковий сигнал softsound |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3.8 х 56 х 49 см |
| Вага | 7.3 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |