|
9 599 грн
|
|
9 599 грн
|
платежі
по 4 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 599 грн
|
|
9 599 грн
|
платежі
по 4 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EHF6241FOK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Склокерамічні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, індикатор залишкового тепла 7 сегментів, автовимкнення, звуковий сигнал |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | положення панелі управління спереду праворуч, підсвічені елементи керування, легка установка завдяки системі фіксаторів, макс. потужність 6400 Вт |
| Функції | індикатор залишкового тепла |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59х52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560х490 см |
| Вага | 7.кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |