|
11 799 грн
|
|
11 799 грн
|
платежі
по 5 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 799 грн
|
|
11 799 грн
|
платежі
по 5 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EHF6342XOK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, автовимкнення, функція блокування клавіш, звуковий сигнал |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | Індикатор залишкового тепла 7 сегментів, Таймер, положення панелі управління спереду праворуч, підсвічені елементи керування, легка установка завдяк |
| Функції | індикатор залишкового тепла |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 57,6 51,6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3.8 х 56 х 49 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |