|
42 589 грн
|
|
42 589 грн
|
платежі
по 21 295 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
42 589 грн
|
|
42 589 грн
|
платежі
по 21 295 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EIS87583 |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | газ контроль на основі термопари подача газу припиняється, якщо зникає полумя |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | розпізнавання посуду |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 78 52 4.4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 2.3 х 75 х 49 см |
| Вага | 10.4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Німеччина |