|
17 742 грн
|
|
17 742 грн
|
платежі
по 8 871 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 742 грн
|
|
17 742 грн
|
платежі
по 8 871 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EIT60443X |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал який можна відключити, автоматичне вимкнення |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | положення панелі управління спереду праворуч, підсвічені елементи керування, легка установка завдяки системі фіксаторів, індукційні конфорки з функці |
| Функції | таймер, таймер CountUp, EcoTimer вимикає нагрівання ще до завершення часу приготування для раціонального використання залишкового тепла на завершально |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 57.6х51.6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560х490 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Німеччина |