|
28 799 грн
|
|
28 799 грн
|
платежі
по 14 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
28 799 грн
|
|
28 799 грн
|
платежі
по 14 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EIV83443BW |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | підсвічені елементи керування, індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання, легке встановлення завдяки системі фіксаторів, виявлення каструль |
| Функції | таймер, функція Bridge, таймер CountUp, EcoTimer, функція CleverHeat, автоматичний швидкий нагрів, технологія плавного сенсорного регулювання |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 78 x 52 x 4.4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 75 x 49 см |
| Вага | 11 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |