|
22 299 грн
|
|
22 299 грн
|
платежі
по 11 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 299 грн
|
|
22 299 грн
|
платежі
по 11 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EIV85453 |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | газ контроль на основі термопари подача газу припиняється, якщо зникає полумя |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | положення панелі управління спереду праворуч, підсвічені елементи керування, легка установка завдяки системі фіксаторів, макс. потужність 7200 Вт, і |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 78 52 4.4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 6.7 x 78 x 52 см |
| Вага | 12.1 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Німеччина |