|
58 400 грн
|
|
58 400 грн
|
платежі
по 29 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
58 400 грн
|
|
58 400 грн
|
платежі
по 29 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EIV87671 |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | газ - контроль на основі термопари: подача газу припиняється, якщо зникає полум’я |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 400 В*А |
| Особливості | Захист від дітей, Турбо-режим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | Таймер |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 78 х 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 75 х 49 см |
| Вага | 20.64 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Німеччина |